| Iulianaiuli78 a întrebat:

Cum să trec peste mai repede dacă m-a lasat pentru fosta lui, relația lor avand 4 ani si eu nu stiam am aflat dupa,nu o să il mai am niciodată... el se distrează si eu sufăr...
La început părea totul așa frumos nici nu stiam de existență ei, dar după peste 3 luni se purta ciudat.
. credeți că e posibil să se mai întâmple asta în relația lui sa se plictisească repede si să meargă iară la alta?
Unde e Karma?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Stiu ca doare foarte mult, insa acum esti in punctul in care ai oportunitatea sa te dezvolti cel mai mult pe plan emotional si ca persoana in general.Ai ocazia sa acumulezi rezistenta si o doza de maturitate, plus sa te dezvolti personal facand lucruri care conteaza pentru tine, lucruri si activitati pe care le-ai amanat, deoarece ti-ai investit aproape toata energia in aceasta relatie.

Stai linistita, inca ai toata viata inainte sa gasesti persoana potrivita.Si nu ai de unde sti ca el nu a suferit deloc.In societate toti purtam niste masti, nu prea iti poti da seama de trairile interioare experimentate de fiecare.

1 răspuns:
| Celestina003 a răspuns:

Din păcate nu cred că mai este posibil, el si-a dat seama ce a pierdut. ..si de aia s-a întors la ea.