| Miruna_7703 a întrebat:

Cum sa va spun... Diriga mea, ne-a mutat fata cu baiat.eu am stat cu toti Baietii si nu ma impac cu ei cica ca vorbesc chatterbox dar nu este asahappy si acum stau in prima banca cu un baiat! cu el ma inteleg bine... dar problema e ca.stau in prima banca si am 1.65 m inaltime iar in spatele meu este cineva mai scund cum o coving pe dirga sa ma mute cu fata? su cu un baiat. dar mai in spate. sau cu fata in prima banca? macat in a-2a? cu ii zic asa? sunt chiar foarte tupeista!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

1.Poti sa-i spui mamei tale acest lucru s o sa vorbesca ea cu diriga. ta.

2. Poti sa-i spui dirigintei tale ca ai o problema cu vederea (ca vezi prea apoape din prima banca...chiar daca nu e asa).Si asa o sa te mute mai in spate...

3. Poti sa te masori cu fata din a doua banca, asa diriga ta va vedea ca tu esti mai inalta si meriti tu sa stai in a doua banca, nu ea.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Explica-i dirigintei tale faptul ca esti mai inalta decat colega/colegul din spate iar faptul ca stai acolo ii ingreunaza vederea spre profesor sau spre tabla. Dar atunci cand ii spui ia-o si pe colega din spatele tau cu tine ca sa afirme ce zici, caci mi-am dat seama din propria experienta ca daca mai este cineva care sa sustina ce zici tu si sa te afirme in tot ce zici ceea ce spui e mult mai convingator:d. Succes!:*

| Vizitiul a răspuns:

Tupeistii sunt si un pic nesimtiti, daca ziceai ca esti curajoasa, atunci era alta mancare de peste. Daca esti tupeista te descurci si singura. Nu stii cum sa-i zici? Exact cum ne-ai spus si noua, asa ii zici si ei.

| Miruna_7703 explică:

Deci...mai e o problema cea din spatele meu vede de mine...

| RObeRT_8698 a răspuns:

Imi pare sincer rau, nu am inteles ce vroiai sa zici, si ortografia ta tot nu o inteleg straight face.Sry!