| Sebi9789 a întrebat:

Cum sa vorbesc cu o fata ca sunt ratat si nu stiu ce sa zic?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, sa o saluti si apoi sa o intrebi ce mai face.
daca vezi ca-i prietenoasa si-ti raspunde frumos, mergi mai departe si o intrebi daca nu vrae sa mearga cu tine la o prajitura.
Daca accepta, atunci o intrebi cand poate ea si daca are vreo cofetarie preferata.
Ori o astepti dupa scoala si mergeti impreuna acolo, ori stabiliti in weekend, cand ii spui ca o astepti acolo sau in fata cofetariei.
Pentru prima oara, nu se acde sa o iei de acasa, dar va trebuii sa o conduci acasa.

| OldSoul a răspuns:

Uite aici un raspuns care s-ar putea sa te ajute.
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16891672/

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Chestia pe care daca nu ti o zic eu probabil nu o sa mai auzi, sunt mai multe chestii care conteaza, dar daca copiezi un actor care chiar mor fetele dupa el o sa ajungi ca el, un rol, dar trebuie sa copiezi absolut tot, nu doar cum sta ci si cum schimba privirile tine capul in sus jos sau isi intoarce capul dar tot la acea persoana se uita... si sa te uiti numai in ochii persooanei cu care vb, sa te imbraci frumos si un parfum misto, si cel mai imp sa vorbesti cu toate fetele care prinzi, e o pierdere daca trece o zi in care nu cunosti macar 3 fete noi...