| FeTTiza a întrebat:

Cum scap cat mai repede de herpes?

Răspuns Câştigător
| resp3ct a răspuns:

Nu recomand plasturii complet. ustura rauusad

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis.
Pa, pa.

| UnuSimplu a răspuns:

Mama mi-a spus odata.cand ma duc la wc si faci "treaba mica" sa pui pe deget si sa iti dai unde ti-a aparut" am inceput sa fac misto, ca ce sa fac mama sa ma... pe mine? Si am incercat odata. dupa 2 zile mi-a trecut straight face

| UnuSimplu a răspuns:

Mama mi-a spus odata cand ma duc la wc sa fac "treaba mica" sa pun pe deget si sa imi dau unde mi. a aparut.Am inceput sa fac misto, ce sa fac mama sa ma P...pe mine? Si cand am fost la toaleta am incercat. dupa 2 zile mi-a trecut straight face mai incearca si cu crema de galbenele

| Elena_9796 a răspuns:

Eu iti recomand plasturii Compeed.sunt foarte scumpi dar la mine mereu au avut efect si trece foarte rapid.Nu se observa chiar asa de tare.
Sper ca ti am fost de ajutor!
Pa, Pa

| emi_8585 a răspuns:

Plasturi complet. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plasturii de herpes pasta de dinti otet saunu am incercat dar prietenii au ajut si ei herpes si atunci cand are puroi in iel dau cu bricheta si in sparg iar dimineatanu mai e nimic