| crazyinlove a întrebat:

Cum scap de cearcane si pungi sun ochi? De dormit dorm mult happy Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu conteaza cat dormi, ci cum dormi. Cearcanele mai exteriorizeaza uneori o suferinta a organismului, de obicei o insuficienta renala sau hepatica.Mergi la un control.

| KristalPop a răspuns:

Încearcă cu felii de castravete, de cartof sau comprese calde cu ceai de muşeţel sau mentă şi lasă-le între un interval de 15-20 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pachetele de ceai

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Iti recomand ca in fiecare seara sa-ti tai 2 feliute de castravete, si ti le pui pe ochi.
Bafta!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Dormi tu mult dar de fiecare data cand te trezesti spatele bine cu apa rece si cateva ori si cu sapun.....sapunul nu are niciolegautra cu puingile de sub ochi sau poate da nu stiu dar te va ajuta sa scapi de cosuri inc az ca ai deci in fiecare dimineata sau cand te trezesti dintr-un smn mai indelungat si vezi ca ai cearcane si pungi sub ochi te speli cu aba rece binebine, ia apa in maine si dai ep fata multa cat sa simtit fata rece si pe urma itit vei revenit si in timp nu sa mai aiwinking