| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Cum scap de cosuri care stie ceva eficient si rapid?

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

In afara de ce ti-au propus ceilalti utilizatori TPU iti pot propune sa ungi cosurile cu suc de lamaie, le dezinfecteaza, usuca si duce la disparitia lor.

6 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Daca nu-ti trece cu Z sau S, ia-ti un fond de ten bun, iti usuca cosurilewinking sau cand te duci pe plaja [undeva] stai cu fata la soare.
deci cum ziceam usuca cosurile si dispar.

| 009 a răspuns:

Am folosit si eu Zynerit si la mine nu prea a dat rezultate...acuma folosesc Akneil pastile
http://www.naturaplant.ro/produse/867/Akneil_capsule
si crema
http://www.naturaplant.ro/produse/554/Akneil_crema
se gasesc si la plafar
si mai beau si ceai detoxifiant...se observa rezultate:)

| pinky butterfly a răspuns:

Gasesti la farmacie unguent. Zinerit sau Skinoren. happy
Foloseste periodic si vor da rezultate.

| Specialc a răspuns:

Da. mai ales zyneritul e foarte bun. dar o sa vezi rezultate cand se duce jumatate din continut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consulta un medic specialist si sa iti prescrie ceva care este adedvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit, skinoren, travogen. daca nu merg astea consulta un medic