| Pisicutzataa a întrebat:

Cum scap de gânduri negre? helpppp

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

făcând lucruri care te fac fericită.

| immaBeast a răspuns:

Coloreaza-le cu alb. laughing
( nu ma lua in seama, de obicei dau raspunsuri de genul, nu esti primul / prima )
Ai ganduri negre pentru ca tu vrei sa le ai.
Gandeste pozitiv, observa si partea frumoasa din acel gand urat, gandeste colorat, nu te mai concentra pe partile urate din viata, doar asta ai sa atragi in mintea ta, in sufletul tau, doar ganduri negre, gandeste pozitiv, colorat, invata sa iei deciziile corecte, nu mai ceda asa usor in fata problemelor, doar tu le vezi " imposibile, fara rezolvare "
Tine minte asta : Frica-i mai mare decat pericolul in sine! smug
Pace!

| Pisicutzataa explică:

Ms.Mda

Am 9 ani

(Aici ai citit degeaba)