| Andrtei2211 a întrebat:

Cum scap de hemoroizi?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Depinde de tipul de hemoroizi. Daca sunt externi (ii simti in exterior) exista creme pentru ei la farmacie, daca sunt interni exista supozitoare.Dar cel mai indicată este o vizită la medic mai ales daca acestea apar frecvent sau ii ai de mult.

| Sofer a răspuns:

Creme și creme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/Hj_uD3y-AHY

Scuze...mi-a fost greu să mă abțin. laughing

Acum serios...cred că trebuie să întrebi la farmacie. Era mai demult o reclamă la Hemoro Easy... poate e ceva bun. Sănătate! happy

| MValentin a răspuns:

Sunt creme la farmacii. Destul de scumpe dar zic ca isi fac treaba

| DrLove18 a răspuns:

Daca sunt externi, exista unguente. Daca sunt interni, folosesti supozitoare - printre cele mai apreciate se afla si Cicatridina