| smooky a întrebat:

Cum scap de updateul (prost am fost ca am bifat la update automat) geniune? Folosesc win7

3 răspunsuri:
| 11vladutz90 a răspuns:

Dai clik dreapta pe My computer si dai la Automatic updates si bifezi Turn off all updates...Succes

| Hiuga0 a răspuns:

Sau poti sa intri in Control Panel / Security Center / Change the way Security Center alerts me si sa deselectezi optiunile pe care nu le mia vrei...

| Delia a răspuns:

Nu este o solutie buna sa anulezi update-ul.Calculatorul nu va fi protejat daca inlaturi optiunea asta.Sau poti muta pe updatare manuala daca te deranjeaza aia automata, atunci mergi la Start-Control Panel-Automatic Updates si acolo bifeaza "Notify me but don't automatically download or install them". Si dupa aceea tu hotarasti cand sa-ti updatezi Windows-ul.