| Claudyaaa a întrebat:

Cum scriu un referat pe net? habar n-am

1 răspuns:
| Morphine_7477 a răspuns:

Claudia intrebarea ta nu este formulata corect, deci incerta.
Nu stiu ce vrei sa spui prin "scriu"?
Daca vrei sa faci un Referat DE PE net trebuie sa slectezi informatia de care ai nevoie: Copy, Paste si treaba s-a rezolvat!
Daca vrei sa introduci tu un Referat pe net (upload) trebuie sa-ti alegi un site care cuprinde multe asemenea Referate sau lucari stiintifice si sa iti faci un cont dupa care conform regulilor fiecarui site se face upload-ul!
Sperc ca am fost clar big grin
papa