| Bianca_3626 a întrebat:

Cum se ajunge de la piata progresu la piata chibrit? Cu ce mijloc de transport? funda/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu metroul, schimbi la gara de nord,mergi o statie pina la victorie dupa care treci in celalalt tronson, iei metroul spre imgb, te dai jos la eroii revolutiei dupa care iei tramvaiul 25 sau 7 3 statii, cind iesi de la metrou trebuie sa vezi cimitirul eroilor si un liceu,nu tramversezi deloc, mergi catre liceu si o sa vezi statia, sunt 3 statii pina la piata, cand vi ca te astepthee heehee hee