| MykyTha a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu o fata care o place, dar relatia lor este imposibila?

Răspuns Câştigător
| NoName4573 a răspuns:

Bafta la citit laughing --> In lumea asta nu exista "imposibil". Clar ca este posibil daca si ambii se plac si se poate forma un sentiment reciproc in timp (fata il place dar el nu o place, cu timpul s-ar putea sa se indragosteasca de ea daca ia masuri adica sa devina o persoana care sa il atraga). Cum sti daca un baiat te place...pai depinde de baiat:
- Uni o i-au diresc si iti zic,
-Alti se tin dupa tine, dar nu te enerveaza (aia is deja "stricati mental" laughing ) Mai mereu cauta sa ia legatura cu tine si incet, incet tot vor sa fi mai aproape de ei (iti cer intalniri, etc...) Mai alec ca aproape toate relatiile durabile au inceput de la prieteni la cei mai buni prieteni si apoi iubiti.
-Incearca sa te apropi un pic de un alt baiat sa vezi daca o sa se bage intre voi e clar ca este gelos daca nu... Daca baiatul este mai sensibil o sa se descurajeze, daca ii mai "smecher" cu siguranta o sa se bage. Baieti cauta sa tina legaura cu fetele care le plac. Sper ca te-am ajutat. Cred ca am scris un capitollaughing