| NYØ2002 a întrebat:

Cum se cucereste o fata în ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Depinde de caracterul fetei.

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

O tarantula se cucereste cu M-uri, GL-uri, S-uri.
O fata nu se cucereste, ca nu e cetate. Dar una e deja a ta, trebuie doar s-o gasesti.

| ywar a răspuns:

Cu parnos, boss. cu parnos. Portofelu', tata!

| danaieladaniela a răspuns:

Cum se cucereste o fata în ziua de azi?
Cucereste-o in felul tau...ca sa fie special, fi tu

| Mynameis93 a răspuns:

Cu vorbe dulci, cu flori, da, fetele încă se mai cuceresc cu flori, și mai ales cu sinceritate

| biscu3339 a răspuns:

Fi amuzant scoate-o in oras nu fi fals dai o floare cam asa dar acum depinde de fata

| Cristian_Sufletel_1990 a răspuns:

Depinde de varsta!

| Cristian_Sufletel_1990 a răspuns:

Daca esti mic,pur si simplu ii faci complimente si curte! Nu o jigni,fi atent la ce spune,incearca sa nu pari prost in fata ei! Daca esti mare. flori, bomboane, surprize, atentie, rabdare si foarte multa afectiune! Sper ca te-am ajutat!