| Cadillac a întrebat:

Cum se cumpara in metin2 yang de la acei boti?

16 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Nu se cumpara big grin

alea sunt doar ca sa iti sparga contulwinking

daca se putea cumpara crezi ca GameForce nu facea nimic?

| S1mplu a răspuns:

Si te astepti sa cadem in capcanaoh go on

| razvyx a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/

| An3treiu a răspuns:

Salutare referitor la raspunsul lui XaXa am cumparat si eu yang de la boti mai exact de pe situl fastgold.cc este foarte simplu + de asta yangul ti se livreaza imediat vorbesti cu o fata de la support numita Diana vb cu ia pe skype si i-a vine imediat cu un caracter si iti cumpara din shop de explmu ai pus o licoare sa zicem si vine imediat si it da bani! Eu pana acum nu am fost fraierit + de alta daca platesti cu Paysafecard nu patesti nimic daca pierzi acei bani pentru ca poti contacta supportul pentru ati restitui banii!+ exista actiunea in judecata!

| Xavi0699 a răspuns:

Dar cum ii contactezi?

| edyBit a răspuns:

Yang metin2ro orice server in afara de apolo cu 150 lei 1kkk 20 lei 100kk---- 0727211979

| Cristiannk a răspuns (pentru edyBit):

Mai e valabil?

| LoverDip a răspuns:

Salut...
Alegi dintre site-ruile care ti le dau jos pe : www.goldpard.com,www.fastgold.cc,www.noahgame.com,www.gameoky.com
si altele.Alegi oferta care ti se pare avantajoasa. Dupa care trebuie sa le bagi skype-ul lor sau datele de contact care le au.Botii sunt chinezi, dar vorbesc engleza. Vorbesti cu ei ca vrei o suma de X cu bani X.Eu iti recomand sa cumperi yang cu PaySafeCard.Te duci la un centru PayPoint si cumperi incarcare electronica de 25 lei, 50 lei, 100lei sau 300lei(alegi ce vrei) PaySafeCard. Dupa care ei pot sa iti dea un link pe care il accesezi.Bagi codul dupa cupon format din 16 litere si cifre.Te duci map1 ch3 cu shop si pui in shop suma si ei iti vor cumpara.Eu am cumparat si cumpar de la mai multe firme, si nu am avut probleme.Foarte rar se intampla sa te pacaleasca, dar se pacalesc singuri.Tu poti sa ii dai in judecata pentru frauda dar nu se intampla asa. Sper ca te-am ajutat!

| GhiolbanAurel a răspuns (pentru LoverDip):

Eu am cumparat 500kk de pe fastgold.cc,e cel mai bun site de yang

| MihaiBogdan21312312 a răspuns (pentru GhiolbanAurel):

Pai cum ai luat (ce metoda ai ales?) si cate zile ti-au venit?

| tryyky a răspuns:

Eu mai fac bani si din chestii de acest fel (unele chiar merg)
http://metin2-ro-yang-nelimitat.yolasite.com

| ObsedatDeMetin a răspuns:

Ba a facut e pe forum metin2 ro ban list cumparare yang de la boti 25 banuriwinking

| BurnToSmok3 a răspuns:

Ba nu se cumpara mi-am luat teapa naiba sa ii ia nu te increde!

| XaXa a răspuns:

Poti cumpara yangi de la un site romanesc si anume www.hotsalez.info
Eu de aici cumpar...bafta!

| SyneD a răspuns:

Ms XaXa. Am facut prima "tranzactie" cu frica sa nu imi pierd banii. Mi-au dat yang exact cat am cerut. Se pare ca sunt de treaba cei de se ocupa si o sa mai cumpar de la ei.

| Adrian_Iulian_Iai_1991 a răspuns:

Daca vrea cineva yang, iteme, conturi pe metin2 uk-sol
contact iordache_adrian1-skype