| Pisiii :x a întrebat:

Cum se curata placa?big grin

4 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Placa de par? Incearca cu spirt sau cu un pic de dezinfectant cand inca mai este un pic calduta! happy

| sonia_1884 a răspuns:

Mai intai fierbi apa apoi dai toata apa pe placa si o lasi 1 minut doua si o stergi apoi se curata de parca deamea ai cumparato

| Ramonaaaa a răspuns:

Dupa folosire iei o carpa uscata(si curata bineinteles)si stergi suprafata incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iei o carpa si o uzi cu apa fierbinte si dupa ce e ink calda o stergi usor functioneazawinking