| Anomar_5534 a întrebat:

Cum se da funda? pentru ca am promis catevabig grin.Pentru cel mai rapid raspuns fundabig grin

Răspuns Câştigător
| YllyLoveCrazy a răspuns:

Te uiti la raspunsuri si in dreapta e o funda...
dai click pe ea si dai funda la cel care vreibig grin
Funda?

11 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Buna si bun venit pe TPU
dai la intrebarile mele si dupa ce deschizi intrebarea in dreptul fiecarui raspuns este o funda gri apesi pe ea si se face portocalie si o sa te intrebe daca esti sigur ca acele este raspunsul castigator si dai da si gata
successhappyhappy

| aliceinchains a răspuns:

În dreptul fiecărui răspuns se află o fundă gri, apăsând pe ea, apoi OK, se face portocalie. Dar dacă ești nou/nouă, nu se poate da de prima dată, trebuie să treacă un timp și să răspunzi la întrebări, nu numai să pui.

| TSO7 a răspuns:

In dreptul fiecarui raspuns apare o funda mai transparenta, dai pe ea si acorzi funda carui raspuns vrei tu.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

In partea dreapta a raspunsului scrie "Declara acest raspuns castigator":
Uite o imagine sa-ti fai seama;)
http://img10.imageshack.us/i/astamhaa.png/

fundita >:D

| AnTiBioTic a răspuns:

La raspunsul intrebarii tale ai in dreapta raspunsului o fundita...dai click pe acea fundita

| KaRa23S a răspuns:

Cand cineva iti da un rasp ai langa o funda. Dai clik pe ea

| alexamealexa a răspuns:

Dai click p funda gri din dreptul raspunsului pe care l`ai ales

funda?batting eyelashes

| Florin a răspuns:

Dupa ce primesti un raspuns,in partea dreapta a ecranului iti va scrie,declara acest raspuns castigator,asta inseamna funda,dai click si i-ai dat funda, gata, funda mie?

| Claudiu2011 a răspuns:

Ai in dreapta raspunsurilor apesi acolo si apare cui vrei tu funda.

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Pai in dreapta unui raspuns iti apare o funda gri, apesi pe ea si intreaba: esti sigur ca vrei sa alegi acest raspuns castigator? si dai da :X funda?laughing

| RedMe a răspuns:

Intri pe intrebarea ta si in dreptul raspunsului apare ''Declara raspunsul castigator''.