| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Cum se da fundita? Dar vot?

2 răspunsuri:
| Rozette a răspuns:

La intrebarile tale, sub raspunsurile date de alti utilizatori, apare in dreapta " alege raspunsul castigator". Dai click acolo, apoi pe ok si gata. Iar dedesuptul raspunsului apar cuvintele: " folositor", "inteligent", "stupid", etcetera iar deasupra apare un cerculet, dedesubt aparand cifre( 1, 2, 3, etc). Apesi pe bulinuta de deasupra si dai click pe butonul patrat din dreapta ( cel cu semnul bifat). Si gata! Asa ai dat votul!

| EvelynAnLavey a răspuns:

Pai fundita...atunci cand pui o intrebare si iti raspunde cineva iar acel raspuns te ajuta in dreapta iti apare un fel de medalie sau ceva de genu... apesi acolo si dai fundita