| DrugFree a întrebat:

Cum se da iggnore la cineva? (scuze categoria, dar asta e cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| AframyK a răspuns:

In primul rand trebuie sa stergi manual id-ul din lista, insa ai grija sa-l stii ca sa-l poti introduce in lista de ignore, mai tarziu.Ca sa stergi id-ul, dai click pe el, apesi delete, apoi dai "yes".
Dupa aceasta du-te la Mesenger-Preferences-Ignore list.Acolo apesi pe "add" si scrii id-ul in cauza. Din acest moment i-ai dat ignore la persoana respectiva.

1 răspuns:
| đ a răspuns:

Degeaba pui la categoria populata. iti sugerez ca altadata sa pui la categoria buna. gandeste-te ca la o categorie intrii sa raspunzi la intrebari pentru ca stii raspunsul lor. daca pui la categoria buna oameni care se pricep la problema ta te vor ajuta mai repede si iti vor spune raspunsuri mai corecte decat cei de la alte categorii.
acum raspunsul laughing. dai dublu click pe persoana careia ii dai ignore. iti apare casuta cu ea apoi, fara sa o inchizi, dai click dreapta tpt pe lista pe numele persoanei si dai la detele (sau ce scrie). o stergi si o sa-ti apara in casuta in care vorbesti undeva in dreapta in locul avatarelor iggnore nu stiu ce cu ceva rosu langa sau add this nu stiu ce laughing. dai la iggnore si dai ok big grin. mai este o modalitate. il stergi din lista apoi intrii la messenger (sus), dai la preferences/iggnore list si scrii id-ul persoanei acolo la add. o sa gasesti pe undeva laughing. eu practic igg-ul in prima varianta ca ii mai usor. nu trebuie sa retin id-ul big grin