| nimic pt nimeni a întrebat:

Cum se descarca videoclipuri in format 3gp?

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Buna! Uite pe site-ul acesta;):http://www.tubeminator.com/. Pui linkul de la youtube(de preferat) cu videoclipul, dai pe TUBEMINATE, aștepți, apoi dai click pe ce format vrei sa-l descarce(avi, mp3, mp4, 3gp etc.), apoi dai click dreapta și dai pe save as sau ceva de genul;). Sper ca ți-am fost de folos:)!

2 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Le convertesti cu DVD Studio.

| razvan_4233 a răspuns:

Videoclipurile se descarca asa cum sunt puse pe internet dar le poti schimba formatul cu ajutorul unu program cum ar fi Total Video Converter bafta!