| madagolub a întrebat:

Cum se explică asta când băiatul brusc se retrage dintr-o relație fără nicio explicație? Gen tot e bine bine și la un moment dat se schimbă atitudinea total.Gen a început relația cu mine și m-a cunoscut și cu toți prietenii lui și încă și i-a cadonat și flori mamei mele de 8 Martie și mai multe chestii, ca apoi să zică că nu simte că are o relație și că mai mult decât simpatie de prieten la el nu s-a dezvoltat și să zică că făcea aceste gesturi cu speranța că se va dezvolta. Specific că el încă urmărește fosta pe rețele sociale și îi dă like-URI și când am ieșit cu el prima data a și vorbit de ea.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca avea alte asteptari de la tine. Alta varianta nu văd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta nu se explică.

| AdioTPU a răspuns:

Înseamnă că nu a uitat-o complet, încă mai are sentimente pentru ea. Cred că a încercat să lege pentru tine ceva dar cel mai probabil și-a dat seama că nu ești ceea ce caută și că nu sunteți compatibili.

| Anonim90945 a răspuns:

Pai cumva a facut chestia asta la ambitie. Adica daca s-a despartit poate nu a mai avut nici-un interes pentru vreo fata, inclusiv pentru fosta. Pentru ca nu mai avea ce sa faca a zis sa isi vada de viata si sa caute pe cineva chiar daca nu mai avea o emotie puternica pentru vreo fata. Dupa ce ia revenit acel sentiment la care ai contribuit si tu intr-o oarecare masura, vrea sa mai incerce inca o data cu fosta. Am un prieten care a facut chestia asta, dar acum depinde si de persoana. Totusi, nu te necaji pentru ca o sa gasesti pe altul mai ales ca esti fata.