| nyoentox2002 a întrebat:

Cum se face că pe internet mă vor multe fete și în realitate niciuna, care-i logica? Ca aș fi urat sau cum?

17 răspunsuri:
| Naomidd77 a răspuns:

Internetul este o lume falsă, unde te poti da drept cine vrei tu. Ei bine... Realitatea e total diferita, nu prea te poti ascunde de lume. Esti asa cum esti! Nimeni nu e urat! Fiecare e frumos asa cum e! Așteaptă pana cand cineva se va îndrăgosti cu adevărat de tine și te va iubi asa cum esti! Nu uita, esti frumos asa cum esti! Nimeni nu e perfect, nici măcar fetele de pe internet!

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
În ziua de astăzi, cum exista internetul si social media te poti da drept cine vrei, nu musai daca are poza de fata, este chiar respectiva in spatele contului.
Sunt foarte multi factori care pot aduce o fata să nu fie asa interesată de tine. În primul rând, poate fi felul cum te îmbraci, si cum iti asortezi hainele, acesta iti aduce un boost de 3 puncte la aspectul tau. Pe lângă eleganta, să spunem că ar trebui si sa stii sa vorbesti, să o faci sa se simtă bine in prezenta ta.
Gândește te ca frumusetea o vede oricare alta persoana dat cu alți ochi. E ca la masini, altuia îi place, altuia nu i prea place.
Vorba colegului meu, Noamid77, nimeni nu este urât. Trebuie să îți atingi perfecțiunea genetică, să mergi la sala, sa iti crești spiritualitatea cat si dezvoltarea de sine. Mult succes

| Adry05 a răspuns:

Probabil pntru că în realitate n-au curaj să te abordeze

| Violleta2022 a răspuns:

Internetul este pierdere de vreme, fiindca acolo relatiile sunt de flirt, mintit si pierdut vremea, nelegandu-se nimic serios.
Cand vei intelege asta, nu vei mai pierde atata timp pe internet si iti vei cauta fete in viaa reala, pe strada, in mall-uri, la piata, la biserica, la club samd.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

In realitate nu ma vrea nimeni, nu trebuie sa ma mai gandesc la muieri, le dau dracu si gata, nu vreau sa imi mai bat capul

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Asa-i! Decat sa te gandesti la ele....mai bine le duci dorul! happy

| LaraClarice a răspuns:

Probabil asteptarile lor sunt altele atunci cand te vad pe internet. Nu înseamnă ca ai tu ceva, ci pur si simplu ele se așteaptă la ceva diferit.
Sau nu au curajul sa te abordeze si in afara paginii de Facebook.
Sunt multe variabile, dar oricum, relatiile cu adevărat stabile si durabile se construiesc in afara rețelelor de socializare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mai multe lucruri. Poate ești fotogenic în poze și de aceea pe internet te abordează. Poate folosești filtre la fotografiile tale sau alte aplicații de genul.

| alexalx1234 a răspuns:

Au ele prea multe pretenții. Vor băieți perfecți. În poze poate folosești filtre. Oricum îți pierzi timpul degeaba cu ele...

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt fotogenic ca camera d eoe față, cu camera de pe spate arat ca dracu

| Nikcoletta a răspuns:

Nu ești urat! în primul rand cunosc baieti frumosi care pățesc la fel, in cateva zile raman singuri.
În orice relatie la început sunteți mai distanți, dupa aia incepi să filtrezi mai bine.
Contează foarte mult să știi sa te comporți cu o fată. caută filme pe Youtube să vezi cum e la începutul unei relați.
Succes

| nyoentox2002 explică (pentru Nikcoletta):

De unde știi tu ca sunt frumos? Ai văzut cum arat?

| nyoentox2002 explică (pentru nyoentox2002):

Ca nu sunt urat am vrut sa spun*

| AndreiGaneapefacebook0 a răspuns:

Da ue guta asa-i esti cum esti

| nyoentox2002 explică (pentru AndreiGaneapefacebook0):

Eu nu ma numesc Guță, eu sunt Nyo Entox pe YouTube si urmează o piesă trap bombă!

| AndreiGaneapefacebook0 a răspuns (pentru nyoentox2002):

N am intrebat!

| nyoentox2002 explică (pentru AndreiGaneapefacebook0):

Stiu si cine esti! Cat de fake poti sa fii c@@ie, I.B asa te cheamă!