| ancamusca a întrebat:

Cum se face credit pe imvu?

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sunt mai multe variante.Ori iti faci un pet pe care daca il hranesti din 2 in 2 ore primesti 10 credite(sau 15 nu mia stiu), ori intri pe site si da-i la earn credits si acolo ai mai multe variante.Cea mai buna e sa iti faci cont pe www.myYearbook.com si de acolo transformi banii in credite pe imvu.Sau mai e varianta sa platesti pentru credite cu bani reali. Sper ca te-am ajutat, pa!
Funda?

| Victor a răspuns:

Tot, sau aproape tot despre Creditele IMVU:http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/sant-graal.html. Intreaba mai multe pe blog.