| mishu112 a întrebat:

Cum se face o aplicatie iphone?

Răspuns Câştigător
| iAvatar a răspuns:

Trebuie sa ai licenta de developer de la Apple care costa cam 100E [ aici www.developer.apple.com ] apoi e complicat de facut iar ca sa platesti pe cineva sa-ti faca dai cam 250E;)) deci stai linistit sau daca vrei cu adevarat trimite-le lor un mail [ http://www.codesignum.com/en/contact/index.html ]
Sper sa-ti fie de ajutor;)) Salut!
____________________________________________________
Cele mai tari avatare - www.iAvatar.ro

3 răspunsuri:
| rem123 a răspuns:

Cu ajutorul unor programe bine definite si cu ajutorul unui programator daca esti incepator... Funda?