| sillvana a întrebat:

Cum se face un videoclip cu poze si muzica? explicati-mi si mie pas cu pas

1 răspuns:
| Colors a răspuns:

Un videoclip cu muzica si poze se realizeaza cu ajutorul unui program! Poti cauta diferite programe pentru asta! Un program pe care ti-l pot recomanda este Picasa, aici poti edita si poze, diferite colage...si chiar sa realizezi un filmulet cu muzica si poze foarte simplu!

Altele le poti gasi pe net de ex http://www.redfile.ro/......eveal.html si aceasta, este un program pentru ceeea ce tu iti doresti!

Pupici :*