| alledawn a întrebat:

Cum se foloseste spuma de par, si cam cat timp dureaza. efectul? laughing

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Spuma se aplică pe podul palmei, iar ulterior pe părul umed/uscat, înainte de a-l coafa.
Pentru un efect de lungă durată, aplică și fixativ după ce îți aranjezi părul în modul dorit.
Baftă!

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Spuma de păr face să-ţi stea părul "ţeapăn", adică e un fel de gel de păr pentru femei... Spuma se pune in palma [nu foarte multa] dupa care se pune pe par si il lasi sa se usuce[nu dureaza mult], spuma de par este fixativ!