| liveyourelife a întrebat:

Cum se foloseste un cablu UBS pentru un Nokia 7210 Supernova?

2 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Iei partea mare a *USB-ului si o bagi in calculator apoi cea mica in telefon. Apoi iti apare pe telefon sa alegi STOCARE DATE si ti`se deschide folderu in calculator tongue

scuccestongue

| sorin16 a răspuns:

Asa cum a spus si DaDy.lo_Ov3.Un.FrAyerk USB-ul in calculator si microUsbul in telefon. In continuare as mai avea de adaugat ca poti opta intre 2 moduri:

Modul stocare date: Astfel vei vedea telefonul ca pe orice removable disk (USB, HDD Extern etc.)

sau

PCSuite (softul Nokia pentru telefoane). Sincer nu il recomand pentru ca este mai greu de utilizat si cere mai mult timp.