| mirelwshha a întrebat:

Cum se interpreteaza visele? Ce inseamna daca in vis am gasit niste bani si apoi mi s-au furat! Stiu ca "banii" in vis reprezinta necaz. asa e? fundawinking

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Banii în vis
gasind- pierderea averii;
gasind acasa- schimbare in bine la serviciu cat si an relațiile cu partenerul;
gasind in drum- scapi de necaz;
gasind dar ti-e teama sa-i iei- actiuni ilicite;
gasind dar esti vazut- amenintare de necazuri, barfe, vorbe proaste;
gramada- onoare, dregatorie.
Apoi ți s-au furat, deci i-ai pierdut
pierduti- reusita nesperata.
Mai multe vezi aici http://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-bani-541.html

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Nu mai crede in prostii din astea. Daca nu le bagi in seama n.ai nici o treaba crede.ma. happy