| Dildau a întrebat:

Cum se numea filmul in care 2 frati (sora si frate) au fost luati de catre matusa lor in tutela dupa ce un Cont pe nume Olaf sau Olah le-a dat foc la casa si acesta in continuare vroia averea lor? Si casa matusii era pe o stanca langa un lac Lacrimose cred care avea lipitori in el? Stiu ca la sfarsit dupa ce regasesc pe matusa lor intr-o pestera ii ia in tutela Olaf si vrea sa se marite cu sora baiatului ca sa le ia averea si nu-i reuseste. Dau Funda~!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Filmul se numeşte "Lemony Snicket: O serie de întâmplări nefericite".