| AnemonaP a întrebat:

Cum se numesc acele haine care se dezlipesc de pe oameni in filme sau in anumite videoclipuri? Am nevoie pentru un spectacol. Gen la pantaloni tragi de ei, si se dau automat jos. Unde pot gasi?

5 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Poti sa iti faci singur. Doar ca iti trebuie scaieti/ lipici, gen cum sunt la geci si adidasi. si tai hainele fix pe cusatura si cosi pe o parte scaietul care se lipeste si cealalta parte partea de care se lipeste, dar hainele sa fie cu un nr mai mari fiindca se suprapun si daca le iei fixe o sa se micsoreze. Sper ca ai inteles la ce ma refer happy

| AnemonaP explică (pentru sweetys):

Doar ca as vrea sa imi cumpar direct, am cautat pe internet dar nu am stiut cum sa caut mai exact pentru a gasi

| Xdreaper21 a răspuns:

Site de haine pentru striperi

| GreenVoid a răspuns:

Alea nu.s haine de striperi?laughing