| PumpkinDoll a întrebat:

Cum se numesc persoanele care vor sa fie bune sau printre cele mai bune la un sport,la dans sau alte chestii de genul doar de dragul de a fi printre cele mai bune la chestia respectiva? Chiar daca nu au pic de interes sau de pasiune, vor sa ajunga "cei mai buni" doar ca sa fie priviti bine, dar nu in sensul de a fi laudati.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Competitive?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invidiosi.
Plãcuuti ochiului ca isi irosesc energia laughing

| QElenaBoghiu a răspuns:

Se numesc oamenii cu multe fețe sau cum zic eu persoane care cere atenție. big grin