| C3dRyK a întrebat:

Cum se numesc tigarile alea noi aparute kent?
Am inteles ca sunt unele cu click.
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent Iamp

| BANN3R a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar am auzit ca sunt naspa

| Wolfszeitt a răspuns (pentru BANN3R):

Nu sunt naşpa, sunt foarte naşpa! Au gust de busuioc. laughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai facut-o inca(desi nu cred).nu iti lua kent iamp, e o alta minciuna pentru a face vanzari.(auzi cand apesi pe filtru, se intensifica gustul de tutun), de unde atat.Ramai pe KENT 8. Cele mai bune.

| Dana211 a răspuns:

Kent convertible sau Kent click. Si nu sunt noi aparute pentru ca sunt pe iata de un an si ceva deja.

| DuRR3xX a răspuns (pentru Dana211):

Imi pare rau, dar alea care sunt pe piata de un an si ceva sunt KENT Click. Astea noi aparute sunt iAMP.

| beatrice9849 a răspuns:

Kent Convertibles

| C3dRyK explică:

Da si eu am auzit ca sunt naspa. Oricum o sa le incerc si eu.