| ellabutterfly a întrebat:

Cum se numeste melodia de la finalul filmului Cameleonii, si nu ma refer la Belinda- Sal de mi piel. E putin mai lenta, cei care urmaresc trebuie sa stie la care ma refer. O caut de mult si nu o gasesc nicicum. thx kiss

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cu putin ajutor de la sora mea am gasit raspunsul. O sa-ti las link-ul, poate te ajuta cu ceva!
http://www.youtube.com/watch?v=HhmKsFUpEOM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De numeste se acabo cauta asa cum scriu eu grupo camelonis se acabo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Belinda - Sal de Mi Piel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si taci din gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste por unas palavras

| Elena_Laura_1999 a răspuns:

O canta pee wee si sherlyn adica ulises si solange si se numeste quedate. sper ca te-am ajutat