| BBlackHearttt a întrebat:

Cum se numeste melodia de la inceput http://www.youtube.com/watch?v=PZlnRtJSyw4&list=UUQjL4TJ 6w4EfMlGZdJz9WbQ&index=1&feature=plcp E dubstep. multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Uite aceasta este piesa am cautat-o siam gasit-o "skrillex ruff neck"
Succes!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Eu cred ca e o melodie inventata, un fel de introducere, nu e de la o formatie, sau una care sa dureze mai mult de cateva secunde.

| daassh a răspuns:

E o piesa de la SKRILLEX, dar nu imi mai aduc aminte care este o stiam si o ascultam, dar nu mai stiu cum se numeste dar compozitoru lacelei piese este SKRILLEX.Succes!