| Oana4340 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama Orange cu omul care are un caine si cainele fuge si toata lumea incearca sa il prinda?

Dau fundita

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mika-Good Gone Girl- http://www.youtube.com/watch?v=XzVB_-9LqB4

28 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ankuta a răspuns:

MIKA - Good Gone Girl e foarte tare melodia! sper ca ti-am fost de folos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie catelul! love struck Oare e de rasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam ca ii mica dupa voce si ritmul melodiei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar reclama din iunie 2010 asta recenta de la abonamente. pantera delfin.de pe plaja? cum se numeste.pls?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

---> Ingrid Michaelson - Everybody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good Gone Girls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar.Aia cu love, love, love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu love love love se numeste everybody si o canta Ingrid Michaelson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde gasesc reclama? nu am gasit-o pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mica good

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa este cantata de trupa MIKA si se numeste "Good Gone Girl"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu caut melodia asta de o caruta de timp. Imi place la nebunie MIKA si l-am recunoscut din prima, dar nu stiam ce melodie e. MErci mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este ultima reclama Orange. nu stiu cum se numeste melodia. sunt mai multe variante la reclama. cand asteapta oamenii la lift. cand la trecerea de pietoni. si cateva versuri " makes me high like a peather, pushes me back.,. " atat stiu. multumesc. un add " mm. 3011 " idbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va roggggg ziceti-mi melodia aiai in care oamenii iia stau la semafor cu masiniile si trec pinguini iia din baloane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siri Svegler: Their wine; cand lumea asteapta la lift...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia de la reclama Orange cu doi baieti stau la o masa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia din ultima reclama Orange?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caro Emerald – Back It Up => melodia din reclama cu cei doi tipi de la masa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia din reclama de la Orange prepay cu fata care este in vitrina unui magazin si le face semne celor 2 baieti care stau la masa. (sper ca s-a inteles intrebarea). mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca poate sa imi zica cineva cum se numeste melodia de la reclama asta noua de la Orange! cu cei doi baieti care stau pe terase si 2 gemene le fac cu mana si intelegeti voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Caro Emerald- Back it up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva si unde as putea gasi reclama asta noua de la Orange cu cele 2 gemene si cu cei 2 baieti de pe terasa?

| ankutza_5615 a răspuns:

Mika-good gone girl

| razwybestia a răspuns:

Nu stiulaughing

| AndreeaNmtzz a răspuns:

Cat am cautat melodiaaaaaaaaa asta :X:X:X Siri Svegler: Their wine Multumesc mult :d:X