| narcisa_8097 a întrebat:

Cum se numeste site-ul in care pot da imvu uninstall pentru al dezinstala? ce scriu pe google? sau dati-mil asa va rog dau funda la cei care ma vor ajuta sa-mi dezinstalez imvu

6 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

De fapt, nu ai nevoie de absolut nici un program, si nici de Google.
Te duci in bara de Start, apoi la Control Panel (Panoul de control), Apoi la Programs and Features (programe si caracteristici) si cauti IMVU, dai click dreapta si apoi UNISTALL. Sper ca te-am ajutat. happy

| xToxicObsession a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat un site de unistall. Intra in My Computer/Control Panel, si da la Unistall Or Change A Program si cauta IMVU printre programe happy

| pawool a răspuns:

Pai de fapt nu ar trebui sa cauti pe google asta. trebuie sa intri in folderul in care l-ai instalat iar acolo este un program

sau ai mai putea intra in start>controll panel> add or remove programs > si cauti acolo imvu

| DeDexD a răspuns:

Da la bara de start apasa pe ea Set Program Access and Defaults dupa aceea apasa Change or Remove Program apoi cauta pana dao de imvu si apesi si dai Remove Sper ca te-am ajutat :*

| DeDexD a răspuns:

Bara de start in josu ecranului

| narcisa_8097 explică:

Nuh unde e bara de start dati-mi site-ul pls funda