| ThePathWalker a întrebat:

Cum se poate activa glanda pineala? dau cea mai mare funda

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Eu am citit ca dupa niste sedinte, dar nu zice de care de yoga sau meditatii.
Chiar mi se pare foarte interesant subiectul asta, si imi pare rau ca nu am gasit niste informatii substantiale.

| DjKeeBaB a răspuns:

Pai aceasta glanda iti face visele, adica contine toate secretele lumii, am citit o carte in care scria ca daca in fiecare seara, cand ti-e somn si vrei sa te culci, inchizi ochii si iti zici in minte vreau sa fiu constient ca dorm, vreau sa fiu constient ca dorm, vreau sa fiu constient sa dorm. Daca ai vointa si te ti vei reusi incet incet in 2 ani vei sti ca ai adormit si iti vei face propiu vis. Este o carte super interesanta si sincer eu cred ca s-ar putea asa ceva