| AndutzaAndu a întrebat:

Cum se poate adauga un prieten in lista mea de prieteni?(de pe TPU)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Mergi la profilul acelei persoane, iar acolo gasesti, sub fotografie, un buton verde cu textul "Adauga ca prieten". Apesi acolo si ti se va confirma faptul ca solicitarea de prietenie a fost trimisa spre respectivul utilizator TPU.ro. Apoi va trebui sa astepti ca acea persoana sa accepte sau sa respinga cererea ta de prietenie.

Bafta!

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective şi dai "adaugă prieten".

| M4RK a răspuns:

Intri la profilul persoanei respective si sub avatar e un dreptunghi verde pe care scrie Adauga ca prieten. Dai click pe el, iar daca respectivul/a accepta, ce mai, sunteti prieteni! Succes!
vreau fundita pls laughingam glumithee hee

| AndutzaAndu explică:

Mersi pentru raspunsurihappy

Răspuns utilizator avertizat
| adi a răspuns:

Intri pe profilul lui(apesi pe avatar), si apesi pe butonul verde de sub avatar, iar el primeste o invitatie de prietenie, daca o accepta devine prieten cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la profilul persoanei respective si sub poza este un chenar cu verde pe care scrie "adauga prieten" si dai click pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai ochii?
E greu sa ii deschizi si sa ii folosesti?
Sau stai prost cu cititu?
xoxo
by dydee