| DyDy7432 a întrebat:

Cum se poate explica faptul ca nu prea am prieteni? Decat colege. Am 13 ani si nu sunt ingamfata sau fitoasa. Cum sa imi fac prieteni mai usor, deoarace atunci cand vreau sa ies cu o fata in oras nu am cu cine. Iar fetele cu care ma am mai bine ma barfesc pe la spate?

1 răspuns:
| Tamyna a răspuns:

Stiu cum e rolling eyes! mai bine treci cu vederea si nu le da importanta vorbelor lor daca vrei sa discutam id meu este mihaela.alexsandra@yahoo.com