| diabolykull a întrebat:

Cum se poate sterge un cont pe Facebook. Daca se poate, cum. Funda la cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Asta e linkul. Retine ca e vorba de stergerea contului, nu de dezactivarea lui. Contul tau nu va mai apare in cautarile efectuate pe Facebook sau Google. Totusi, daca in urmatoarele doua saptamani te conectezi din nou contul va fi reactivat.