| RamonaPgstai a întrebat:

Cum se pot sterge conversatiile de pe facebook, definitiv, sa nu mai apara niciunde deloc?

funda! happy

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Pasul 1 : Intri la mesaje, dai click pe conversatia pe care doresti sa o stergi.
Pasul 2 : In dreptul numelui acelei persoane din conversatie apare casuta "Actiuni" dai click pe ea
Pasul 3 : In casuta "Actiuni" se deschide o bara unde gasesti "Sterge conversatia"
Pasul 4 : Apesi "Sterge conversatia" cand apare intrebarea daca esti sigura de acest lucru.
Pasul 5 : Imi dai fundita daca te-am ajutat big grin

5 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna intra la mesaj (sus acolo )->Actiuni-> Sterge conversatia

| Cyp_Ciprian_1968 a răspuns:

Intri la mesaje acolo in stanga sus, dai pe arata toate conversatiile, alegi conversatia pe care vrei sa o stergi si iti apare sus ( sub chestia aia cu Cauta persoane) pe mijloc actiuni si dai acolo la Actiuni, Stergere Conversatie happy

| Ion_Vasile_1972 a răspuns:

Doresc sa sterg toate conversatiile,,,

| Puiu_Totin_1945 a răspuns:

Te salut!