| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune la status idle?

3 răspunsuri:
| Nimeni a răspuns:

Mergi in lista de mess si dai un cick la "messenger", apoi "preferences", apoi un click pe "privacy" si selecteziaclo dupa cate minute vrei sa-ti apara idle, apoi ok.

| zhuzhu a răspuns:

Pai trebuie sa selectionezi din lista ta dupa cate minute sa fi idle. si trebuie sa lasi bulina galbena nu sa pui aia rosie.si daca nu atingi calculatoru dupa cateva minute se pune idle.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Poi nu se pune.Cand pleci de la calc si nu mai atingi messul apare