| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune poza de profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Uita-te in stanga si o sa vezi un chenar portocaaliu unde scrie vizualizare profil...Acolo apesi pe Editare profil. Dupa ce ai accesat o sa vezi mai jos ca iti apare rasfoire... apesi acolo, iti cauti o poza si mai jos apesi pe salveaza profil!
Sa nu te sperii daca poza nu iti apare imeidat ca dupa ctavea minute iti va aparea!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Editare profil si jos dai la examinare, de acolo te descurci singura ca e munca de bebelusi sa iti alegi poza.

| Georgiiianaaax a răspuns:

Vezi ca in stanga este o fisa scrisa cu portocaliu. Te duci acolo si cauti Editare profil. Apesi pe ala si vezi ca mai jos de,, Sex m/s", apare imagine profil sau ceva de genul si apesi pe Browse. Sper ca te.am ajutat. Puuup :*

| FaraNume1249 a răspuns:

Te duci la Editare profil->Selecteaza Imagine de profil->Alegeti fisierul.

| Pinky0green a răspuns:

Mersi