| dyaandflo a întrebat:

Cum se pune un cod pe telefon, adica sa nu mai poti vedea mesajele sau agenda daca nu pui codul ala.

4 răspunsuri:
| Deiuuu a răspuns:

Buna! pentru a pune acel cod intri la setari telefon-setari siguranta-schimbare parola. Sper ca te-am ajutat! funda?batting eyelashes

| dyaandflo explică (pentru Deiuuu):

Buna deiuuu, dar cand imi zice sa pun codul de siguranta si il pun imi zice ca e incorect.de ce?

| LalauraR a răspuns (pentru dyaandflo):

Buna, depinde de marca telefonului, la Nokia codul initial este 12345, la Samsung cred 0000,
incerca si 1234 sau 00000. iar apoi poti sa schimb codul si sa pui ce cod vrei tu.
Incerca si la cartea tel, acolo sigur o sa gasesti

| Deiuuu a răspuns (pentru dyaandflo):

Are telefonul un anumit cod de siguranta pe care trebuie sa il pui inainte. Cel mai bine ar fi sa mergi cu telefonul la un centru sa intrebi. :*