| AndreeaAnisoara a întrebat:

Cum se scaneaza poze de exemplu pe imprimanta?

3 răspunsuri:
| Abadonna a răspuns:

Imprimanta nu poate sa scaneze, ea doar printeaza saraca. Te referi la scanner ( sau in cazul tau, un multifunctional cu imprimanta, scanner si copiator ). Pai in general aceste aparate au un CD de instalare a softului necesar pentru ca sa iti gasesti aparatul in Windows. Daca nu ai acel CD spune marca si modelul pe care il detii si iti dau un link cu Driverele necesare. Dupa ce e instalata totul este foarte usor. Pana atunci insa ar fi nevoie sa oferi mai multe informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai instalat nimic legat de imprimanta? Trebuie sa fie un program al ei

| AndreeaAnisoara explică:

Am gasit situatia mersi` oricum.