| Augustina a întrebat:

Cum se sterge o intrebare de aici? Va multumesc mult

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai cum sa stergi intrebarile.

| dulshe a răspuns:

Nu se poate stergesad (asta e cel mai rasu de pe TPU)

| Cryss a răspuns:

Nu se poate sterge happy din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum nici pe forumuri nu iti poti sterge mesajele si intrebarile mi se pare normal sa nu existe aceasta posibilitate nici aici, pe TPU
Asa ca ganditi-va de 2 ori inainte, sau chiar de 10 ori inainte de a pune o intrebare sau a da un raspuns si asumati-va ce scrieti. happy

ps: nu ma refer neaparat la tine, vorbeam in general pentru ca multi sunt suparati pe treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vorbii doar q adminbig grin.iti va trm msj daca se poate sau nu.big grin:*