| anonim_4396 a întrebat:

Cum se trage fumul de tigara in piept?

Răspuns Câştigător
| cosminandrei a răspuns:

@Stefe: Nu prea ai ce sa zici mai explicit, dar totusi o sa incerc sa-ti explic: 1. Aprinz tigara si ti in gura unul dintre capte.
2. Tragi fumul in gura
3. Iei tigara din dreptul gurii si tragi aer ca si cum ai respira. Si cam asa a fost straight face Ah, da...si dupa aia elimini fumul pe gura sau nas. In general daca nu poti sa-l elimini si pe nas inseamna ca nu ai tras in piept thinking

| cosminandrei a răspuns (pentru cosminandrei):

Sal,mangusta ma dar eu fac cum zici tu si simt ca fumul se duce in piept dar cand dau fumul afara pe gura nu il vad...ce sa fac m-am saturat sa tot trag in gat vreau sa trag in piept!

| Mangustă a răspuns (pentru cosminandrei):

Omule, de un an si ceva tot nu te-ai prins cum sta treaba? Poate nu il vezi pentru ca tragi putin si scurt ca in genera daca il ti numai in gura iesa mai mult. Habar n-am ce patesti tu, pune pe cineva cu care te intelegi mai bine sa te invete, ca doar n-oi fuma tu singur in varf de munte.

8 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Ca si cum ai trage aer in piept, dar vezi sa nu tragi prea mult ca daca esti incepator/incepatoare ti se face rau.

| Mangustă a răspuns:

tragi din tigare, ti fumul in gura si dupa aia tragi iar aer in piept! simplu!

| Morena12 a răspuns:

Pai tragi din tigara apoi aer

| EuLucian a răspuns:

Tragai fumul din tigara si apoi tragi aer sau ca sa intelegi mai usor faci hiiiiiiii si o sa vezi ca o sa te inveti la un momentdat.

| Bubulinaazz a răspuns:

Roaga un\o prieten\a sa te ajute, sa iti arate, sigur ai prieteni care fumeaza. happy

| Stefe a răspuns:

Dati un raspuns mai explicit