| Pyssaa a întrebat:

Cum se trimite un rasp anonim?

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca ai cont pe TPU, atunci dai Logout, si dai la o intrebare la care vrei sa raspunzi, scrii raspunsul, dupa iti va aparea casutele pentru logare in mijlocul paginii, iar in dreapta paginii, tot la mijloc iti scrie acolo sa dai raspunsul cu anonim.
Dai click acolo.
Nu te loga.
Sper ca ai inteles.

Toate cele bune!happy

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Pay trebuie sa nu ai cont si trimiti un raspuns anonim funda?

| FreakyFred a răspuns:

Dai "logout" si raspunzi la intrebarea dorita...
bafta!

| Blondamea a răspuns:

Nu intrii in cont dar intri in cont si rasp la intr

| denisacosmina98 a răspuns:

Dai la "Logout" şi aşa ieşi din contul tău, deci eşti anonim.happy

| fanJBfan a răspuns:

Pai dai log out si raspunzi la o intrebare si o sa te puna sa alegi sa te logezi sau raspuns anonim... fundita?big grin

| Rapture a răspuns:

Te deconectezi de pe cont. dai sa raspunzi unei intrebari. o sa-ti apara o chestie cu logheaza'te sau trimite anonim si o alegi pe cea cu anonimlaughing...

| ana3 a răspuns:

Pai in primul rand tu il apostezi pe BATMAN cu aceasta intrebare deoarece iti trebuie o autorizatie de la serviciile secrete pentru a detine aceasta informatie. in jurul orei 9, 9 si ceva s-a produs o extorsiune a unui degajament al unei interbari intr-o _|,. pai ori respectam legea lui pascal ori n-o mai respectam, nu? pai dupa ce-l suni pe batman, el iti va zice c trebuie sa dai stii tu click de cela stang pe TPU, d eci practic (cat si teoretic, ceva bineinteles) trebuie sa intrii pe pagina de pornire TPU. si fara sa te loghezi, inetlegi? si apoi apostezi belitii astia cu niste raspunsuri pentru intrebari. deci eu atata m-am chinuit sa fac paharul asta si tu mergi sa-ti cumperi hartie igienica? da cum sa calaresti o veverita? Hei. eu m-am enervat, ce blond ii chelu ala. imi pare bine de necunostinta, ne vedem in buda bilibistrocilor in anul 100 i. H.