| unasempliceragazza a întrebat:

Cum si cit ati slabit voi?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine şi repede slăbeşti prin sport dar trebuie să ai şi puţină grijă la alimentaţie. De genul, încearcă să reduci pâinea sau preferabil înlocuieşte-o cu cea neagră, bea minim 2l de apă pe zi, elimină dulciurile, mănâncă mai multe crudităţi decât legume fierte etc.

| Ioonela a răspuns:

Am slabit in jur de 11kg si asta fara sa fac nimic, iar acum toata lumea imi zice ca trebuie sa ma ingras putin laughing si ca sunt prea slaba sad