| AndreeaSorina2000 a întrebat:

Cum sterg contul TPU?

Răspuns Câştigător
| Detecandy a răspuns:

Bună! În stânga paginii sus ai opțiunea „Contact" (scrie cu bleu și majuscule). Intri acolo și o rogi un administrator să-ți șteargă contul. În câteva zile vei primi o notificare pe mail de la administratorii TPU în care vei fi anunțată că ți s-a șters contul. Dar în caz că nu găsești opțiunea, ai aici linkul: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!
Fundă?;;)

6 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Intra la contact in dreapta sus si trimiti cererea catre admin si se rezolva!

| celsia98 a răspuns:

Foarte simplu. Apasa pe intrebari frecvante si acolo o sa gasesti. Imi dai funda?

| Nothing05 a răspuns:

Buna:*

Sus, in partea dreapta gasesti optiunea CONTACT. Dai click si trimiti cererea ta catre administratori, adica catre Raluca. Poti sa-i scrii pe raluca. diaconu@tree.ro.

Sper ca te-am ajutat:*

| CARMENCITA a răspuns:

Trebuie sa ceri stergerea contului la administratorul site-ului.Cauti unde scrie "Contact"pe site si le trimiti email ca vrei sa stearga contul tau de tot, dar daca ai de gand sa mai intri pe site mai bine il pastrezi.

| WyvernSky a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.
Bafta!

| Daliutza a răspuns:

Da si uh la contact si completeaza datele de acolo ...si dupa atepti da fii atenta la toate datele de acolo pup