| Shagun a întrebat:

Cum sterg poze de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| oanacatalina a răspuns:

Pai dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care si stergere sau delete.

5 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Uita.te sub poza scrie pe undeva remove photo sau stergere fotografie...depinde in ce limba aibig grin

| RockaruL a răspuns:

Intri la profil dai pe poza respectiva si in coltul din stanga scriu mai multe chestii printre care si sterge fotografia...succes!
Primesc fundita?

| Deennn a răspuns:

Intrii la poza respectiva, si dedesubt ai mai multe optiuni : Eticheteaza; Seteaza imagine de profil; Sterge etc.

| Myh_Mihay_1992 a răspuns:

Deschizi poza, te uiti sus unde ai x-ul cu care inchizi poza, e o rotita, dai pe ea si jos e delete photo. Sper ca te-am ajutat.

| WuddleDipp a răspuns:

Nu merge cum ziceti vooi nu imi apare nimic cu delete sau altceva.